Moje doświadczenia

Przez blisko dziewięć lat byłam zatrudniona w agencji rekrutacyjnej jako rekruter. Zatrudniłam przez ten czas ogromnie dużo fachowców. Teraz funkcjonuję na rynku i postanowiłam założyć swoją jednoosobową działalność jako niezależny szkoleniowiec.

Mam wyjątkowe kompendium składające się z wszechstronnych doświadczeń szkoleniowych w cyklach i programach rozwojowych w branżach budowlanych, handlowych oraz NGO. Jako wykładowca od niemal sześciu sezonów przygotowuję z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zamknięte szkolenia miękkie. Specjalizuję się głównie w zagadnieniach kierowania złożonych procesów oraz rozwoju młodych specjalistów w zakresie kierowania sobą w czasie.

Prowadzę zajęcia w przeważającej części wszelkimi technikami interaktywnymi: scenki, analizy problemowe, autorskie case studies, a także ćwiczenia outdoor. Zajęcia dodatkowo uatrakcyjniam zadaniami on the job training.

Wykłady realizuję bardzo chętnie także w języku Szekspira.

Damom wieku nikt nie wymawia niemniej muszę w tym blogu wspomnieć iż jestem od ponad sześciu lat abiturientką Uniwersytetu Wrocawskiego wydział ekonomia i zarządzanie. Ukończyłam też studia doktoranckie z zakresu ekonomika o organizacja pracy.

Wykłady regularnie organizuję jako współpracownik Training Projects.

W ramach swoich prywatnych pasji cyklicznie trenuję nordic walking.

02.10.2014. 13:57